Nowy utwór Me And That Man – na kanapie u Wojewódzkiego

Mnóstwo historii, czarnego humoru, a wszystko to zakończone premierowym wykonaniem utworu „Nightride” z nadchodzącej płyty Me And That Man – Nergal i John Porter wystąpili w programie Kuby Wojewódzkiego.

We wtorek, 7 marca, telewizja TVN wyemitowała najnowszy odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Tym razem jego gośćmi byli Nergal i John Porter, czyli główne twarze projektu Me And That Man. Projekt był głównym wątkiem programu.

-To nie było dla niego łatwe zadanie. On musiał znaleźć swój głos – mówił o Nergalu John Porter.

Jak zdradził muzyk, lider Behemotha początkowo wstydził się śpiewać. Rejestrując wokale, kazał innym opuścić studio.

– Zupełnie tego nie rozumiałem – przyznał Porter, będący jednym z wyproszonych ze studia w czasie sesji Nergala.

– Pamiętam pierwsze próby. To były jamy, które robiliśmy u Johna. Ja mu nic nie mówiłem, bo się po prostu bałem, byłem pozamykany – tłumaczył Nergal w dalszej części programu. Dodał, że utworem, który pomógł mu się przełamać, był „Cyrulik Jack”.

Na kanapie u Kuby Nergal i Porter wykonali jednak inny utwór z płyty, której premierę zaplanowano na 24 marca – „Nightrain”. Utwór możecie sprawdzić na Player.pl.

Przypominamy: album Me And That Man wyda Cooking Vinyl, wytwórnia mającej pod swoimi skrzydłami m.in. Marylina Mansona, The Prodigy i The Dillinger Escape Plan. Krążek promują utwory „My Church Is Black” i „Ain’t Much Loving”. Oba prezentowaliśmy na łamach naszego serwisu. O samym projekcie więcej pisaliśmy w artykule „Nergal i John Porter łączą siły. Zobacz pierwszy teledysk Me And That Man!”.

fot. Instagram/@nergal69

Komentarze

Dodaj komentarz