Nowy utwór Headwind. Koncertowa premiera „Superbii” w sobotę

Na chwilę przed koncertową premierą najnowszego albumu kolejnym utworem dzieli się Headwind. Poznaniacy, którzy w najbliższą sobotę, 9 września, zagrają na własnym podwórku z Thar Ai i Chico, zapraszają do odsłuchu „Superbii”!

– „Superbia” to nasza pierwsza duża płyta i włożyliśmy mnóstwo pracy i serca w każdy dźwięk, jaki znalazł się na tym krążku – opowiada Alex, wokalista Headwind. – Bardzo zależało nam na tym, by wydawnictwo było dopracowane w najmniejszym detalu. I udało się.

Oficjalna premiera krążka miała miejsce 15 sierpnia. W międzyczasie zespół udostępnił 3 single – „Take It All”, „Stranded” i „Falling”. Kolejnym, świeżo opublikowanym jest tytułowa „Superbia”. Utwór możecie sprawdzić poniżej.

Jeśli jednak słuchanie muzyki z odtwarzacza to dla was za mało, a tak się składa, że jesteście z Poznania lub macie blisko, powinniście zainteresować się koncertową premierą najnowszego materiału Headwind. „Superbia Release Party” odbędzie się 9 września w klubie U Bazyla. Oprócz Headwind zagrają goście: Thar Ai i Chico. Wstęp: 15 zł. Czujcie się zaproszeni.

Daty pozostałych koncertów Headwind znajdziecie w naszym kalendarium.

Korzenie formacji Headwind sięgają 2006 r. W obecnym składzie zespół gra od roku 2014.

Headwind ma na koncie ciepło przyjętą epkę, na której znalazł się utwór „Breakthrough”. Numer trafił na pierwsze miejsce listy Aferzasta poznańskiego Radia Afera, utrzymując się na niej przez kilkanaście miesięcy. W 2016 r. jako finalista Antyfestu Antyradia zespół wystąpił na festiwalu w Jarocinie.

Komentarze

Dodaj komentarz