Nowy teledysk Thy Art Is Murder. „Dead Desolation” w sprzedaży

Thy Art Is Murder, australijscy mistrzowie deathcore’u, którzy wspólnie z Decapitated rozpoczną dziś podbój USA, pokazali kolejny teledysk. „Puppet Master” to trzeci singiel promujący świeżo wydany album „Dear Desolation”.

Na nowym albumie do Thy Art Is Murder powraca frontman CJ McMahon, który z zespołem rozstał się w 2015 r. Swój powrót do szeregów grupy McMahon wyakcentował na początku roku, pojawiając się z Thy Art Is Murder na Unify Festival w Australii.

– Czuję się silniejszy niż kiedykolwiek – mówi CJ McMahon. – Powrót do składu Thy Art Is Murder naładował mnie energią. Tęskniłem za moimi braćmi, za koncertowaniem, oczywiście także za fanami z całego świata, którzy zawsze dają z siebie wszystko.

Za fanami CJ McMahon, jak i cała ekipa Thy Art Is Murder, w najbliższym czasie tęsknić nie będą musieli. Począwszy od poniedziałku, 21 sierpnia, wraz z polskim Decapitated grupa zagra serię koncertów w USA. Oba zespoły będą promować swoje najnowsze albumy: „Dear Desolation” (Thy Art Is Murder) i „Anticult” (Decapitated). W sumie tournée obejmie ponad 30 koncertów. Więcej na ten temat przeczytacie w najnowszym wywiadzie z Decapitated, który wkrótce opublikujemy na łamach RockMetalNews.

Póki co zachęcamy do sprawdzenia jeszcze gorącego klipu Thy Art Is Murder.

Video udostępniamy poniżej.

Merch Thy Art Is Murder, w tym bestsellerowy krój „Holy War”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz