Nowy teledysk Linkin Park. Dużo emocji i… popowe brzmienie

Jest nowy teledysk Linkin Park – pierwszy promujący album „One More Light”, który grupa ma zamiar wypuścić wiosną tego roku. Klip powstał do utworu „Heavy” – pierwszego singla zapowiadającego nowy krążek ekipy dowodzonej przez Chestera Benningtona.

Chester Bennington i Kiiara, popowa wokalistka, która w „Heavy” wspiera wokalnie frontmana Linkin Park – oto główne postaci najnowszego teledysku Amerykanów, będącego pierwszym klipem zapowiadającym nową płytę zespołu.

Album „One More Light” będzie kolejnym wydawnictwem Linkin Park po „The Hunting Party” z 2014 r. Niewykluczone, że materiał, który trafi na krążek, okaże się popową woltą w twórczości formacji – bo i singiel „Heavy” wbrew nazwie bynajmniej nie jest ciężki. To raczej zręcznie wyprodukowana, popowa piosenka z łagodnym brzmieniem, mocno odbiegająca od numetalowych zapędów, za jakie fani uwielbiają Linkin Park.

Czy jest to niespodzianka? Na pewno nie taka, jak mogłoby się wydawać. Grupa już wcześniej zaznaczała bowiem, że jej nowa płyta muzycznie będzie tym, czego ludzie chcą obecnie słuchać. Czy potrzebny jest tu komentarz? Cóż, nadzieja umiera ostatnia. Póki co poczekajmy na premierę…

Korzystając z okazji, przypominamy: 15 czerwca Linkin Park zagra w Tauron Arenie Kraków w ramach Impact Festival. Po więcej informacji o festiwalu oraz bilety zaglądajcie na www.livenation.pl. Merch Linkin Park dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz