Nowy teledysk ekipy Ted Nemeth. „Zjem cię”

Trzecim singlem promującym ubiegłoroczny album „Ctrl C” przypomina o sobie Ted Nemeth. Przebitki z zespołowych wojaży, beztroski klimat i zdezelowany golf, który stracił dach na jednym z łódzkich podwórek – oto najnowszy klip Ted Nemeth!

– Ważne, żeby nie bać się pewnych rzeczy – podkreślali członkowie Ted Nemeth, kiedy w grudniu ubiegłego roku siedzieliśmy na backstage’u jednego z poznańskich klubów. Łódzka formacja bynajmniej nie boi się wyzwań. Zmiana wytwórni, tuning brzmienia czy jazda starym volkswagenem bez papierów i dachu (oczywiście w przerwach między licznymi koncertami) – w ostatnich miesiącach łodzianie raczej się nie oszczędzali.

Klip do „Zjem cię”, którym zespół dzieli z fanami, pokazuje, że w tym szaleństwie był również czas na chwile rozprężenia. Spontaniczne wygłupy i inne drobne przyjemności, jakim zespół rockowy może oddawać się w drodze z miasta do miasta, w teledysku do „Zjem cię” przybierają formę wręcz reportażową. Wychodzi na to, że zawsze warto mieć przy sobie aparat…

Klip możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: grupa wciąż promuje album „Ctrl C”, który w 2017 r. ukazał się nakładem Mystic Production. Oprócz świeżo opublikowanego „Zjem cię” krążek promowały single „Wspólny punkt” i „Skowronki”.

Więcej o zespole oraz o „Ctrl C” dowiecie się z naszego niedawnego materiału o Ted Nemeth, który znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Skład Ted Nemeth tworzą: Patryk Pietrzak, Michał Gibki, Wojciech Wierzba i Mateusz Dziworski.

Komentarze

Dodaj komentarz