Nowy teledysk Decapitated. Premiera „Anticult” 7 lipca

Nowym klipem dzielą się z fanami polscy mistrzowie deathmetalowego łomotu z formacji Decapitated. „Earth Scar” to kolejny po „Never” sztos promujący nadchodzący album zespołu. Premiera „Anticult” – bo tak będzie zatytułowany krążek – 7 lipca.

W teledysku do „Earth Scar” zobaczycie Decapitated grających nad przepaścią. Wszystko się zgadza – nowy numer Decapitated to niebezpieczny, ekstremalnie dopracowany materiał.

– Jesteśmy podekscytowani, wydając drugi utwór z naszej nowej płyty – mówi Vogg, gitarowy filar Decapitated. – Zawsze czerpałem inspiracje z różnych odmian metalu. Ten utwór i nasz nowy materiał naprawdę to pokazują – zapowiada Vogg.

– Podobnie jak „Never” (pierwszy singiel promujący „Anticult – red.), ten kawałek został stworzony, by miażdżyć na scenie. Nie mogę się doczekać, aż dodamy go do naszej setlisty. Rasta napisał tekst z wieloma metaforami nawiązujący do koncertowania, przeciwstawiający sobie „normalne”, codzienne funkcjonowanie i bycie w trasie, oglądanie naszego plemienia wchodzącego w interakcje z muzyką. Mamy nadzieję, że wam się spodoba. Nie możemy się doczekać, aż wkrótce was zobaczymy – dodaje współzałożyciel Decapitated.

Album „Anticult” przedsprzedażowo można zamawiać na stronie Mystic Production.

Przypomnijmy: ostatnie wydawnictwo w dorobku Decapitated to „Blood Mantra” z 2014 r. Album dotarł do 11. miejsca zestawienia polskiej listy przebojów (OliS); materiał uplasował się ponadto na 5. miejscu listy Billboard Heatseekers Albums w Stanach Zjednoczonych.

Merch Decapitated dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz