Nowy teledysk Cavalera Conspiracy. „Spectral War”

Bracia Cavalera idą za ciosem – i prezentują premierowy, drugi klip promujący ich najnowszy album. Krążek ukazał się 17 listopada nakładem Napalm Records i stanowi czwarty longplay najbardziej metalowego rodzeństwa świata.

– Album jest skończony. Wyprodukował go Arthur Rizk, nasz przyjaciel i świetny producent, zdolny, undergroundowy producent. Zrobił świetną robotę – o nowym albumie Cavalera Conspiracy jeszcze przed premierą wypowiadał się Max Cavalera.

– Podoba mi się ten materiał. Jeden utwór nagraliśmy z Justinem Broadrickiem z Godflesh. Reszta to po prostu thrashowe szaleństwo – zapewniał wokalista.

I rzeczywiście – „Psychosis”, jeszcze gorący album Cavalera Conspiracy, to kwintesencja brutalnych, thrashowych korzeni zespołu, z zachowaniem tempa i surowego brzmienia. W takim też klimacie utrzymany był drugi singiel promujący krążek, który teraz doczekał się osobnego klipu.

Obraz do „Spectral War” obejrzycie poniżej, a jeśli jeszcze nie słuchaliście „Psychosis”, pod klipem udostępniamy cały materiał prosto z Tidala. Lepiej zróbcie głośniej!

fot. Sven Mandel (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz