Nowy teledysk A Perfect Circle. „The Doomed”

Po nieoczekiwanej premierze „The Doomed”, pierwszego singla zapowiadającego pierwszy od lat album A Perfect Circle, grupa pokazała zrealizowany do utworu klip. Krążek ma się ukazać w pierwszej połowie 2018 r.

„Właśnie podpisaliśmy nowy kontrakt z BMG! Nie możemy doczekać się zaprezentowania wam nowego materiału. Nowy APC w 2017 r.” – informował niedawno Billy Howerdel, gitarzysta A Perfect Circle. I choć podobne wieści przekazał John Cohen z BMG, ostatecznie zespół zaprzeczył, jakoby jeszcze w tym roku miał wydać następcę albumu „Emotive”.

Co ma jednak wisieć, nie utonie. Dowodzony przez Maynarda Jamesa Keenana zespół zaprezentował niedawno premierowy utwór, który teraz doczekał się również teledysku (klip możecie sprawdzić poniżej). Oznacza to, że premiera pierwszej płyty APC od 13 lat to kwestia miesięcy. Czekacie?

Warto odnotować, że zespół jest w trakcie pierwszej od 6 lat trasy, w ramach której objeżdża największe miasta Ameryki Północnej. Plany grupy odnośnie europejskich koncertów nie są jeszcze znane.

Skład A Perfect Circle obok wspomnianych Billy’ego Howerdela i Maynarda Jamesa Keenana tworzą: James Iha (gitara), Matt McJunkins (gitara basowa) i Jeff Friedl (perkusja).

Komentarze

Dodaj komentarz