Nowy-stary utwór i teledysk The Rollling Stones

Legendarni Stonesi nie dają o sobie zapomnieć. Leciwi rockmani, którzy pomimo zaawansowanego wieku wciąż pozostają w grze, 22 września wypuszczą nowy-stary album – reedycję płyty „Their Satanic Majesties” z 1967 r. Do sieci trafił właśnie kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo.

„Their Satanic Majesties” nie jest być może najbardziej znanym albumem The Rolling Stones, ale kto go zna, ten wie – to oldschoolowy, mocno zakorzeniony w klimacie późnych lat 60. album, który można potraktować jako odpowiedź Stonesów na coraz popularniejszą wówczas psychodelię.

„She’s a Rainbow”, świeżo opublikowany w odświeżonej wersji evergreen The Rolling Stones z „Their Satanic Majesties”, jest na to najlepszym przykładem. Na krążku utwór ukaże się 22 września – wraz zresztą materiału z płyty.

Odsłuch „She’s Rainbow” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: jak wyjawił niedawno Keith Richards, członkowie The Rolling Stones pozostają aktywni i niewykluczone, że wkrótce zaskoczą nas w pełni premierowym materiałem.

– Robimy nowy materiał i zastanawiamy się, co z tym zrobić – w niedawno opublikowanym odcinku internetowego programu „Ask Keith Richards” zdradził legendarny gitarzysta. – Album „Blue & Lonesome” zaskoczył nas, pokazując, że był tym, co powinniśmy zrobić. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu.

– Nie sądzę, żebyśmy zrobili to od razu – zaznacza jednak autor riffu „Satisfaction”. – Na pewno nie trzeba na nas naciskać, żebyśmy to zrobili. Świetnie się przy tym bawimy, a to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Kiedy możemy spodziewać się nowej płyty Stonesów, Keith Richards póki co nie ujawnia. My tymczasem zachęcamy do sprawdzenia naszej recenzji „Blue & Lonesome”, ostatniego albumu The Rolling Stones.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz