Nowy singiel Linkin Park. Popowy klimat z hip-hopowym akcentem

Jest trzeci singiel zapowiadający nowy album Linkin Park. Ci, którzy spodziewali się, że po mocno popowych singlach „Heavy” i „Battle Symphony” Chester Bennington i jego koledzy zaprezentują coś mocniejszego, będą rozczarowani. Nowość od Linkin Park to popowy klimat z rapowym akcentem.

W niedawnym wywiadzie dla magazynu „Rock Sound” Chester Bennington zadeklarował, że chętnie pokusiłby się współpracę z Katy Perry lub Kelly Clarkson, bo jak zaznaczył, lubi pop. Słuchając nowego singla Linkin Park, można dojść do wniosku, że frontmanowi grupy bliski jest również rap. W premierowym utworze Linkin Park pojawiają się bowiem hip-hopowcy: Pusha T i Stormzy.

„Good Goodbye” zapowiada nowy album zespołu, który do sprzedaży trafi 19 maja. „One More Light” – bo taki tytuł będzie nosił krążek – będzie siódmą płytą w dorobku Linkin Park. Póki co dyskografię Amerykanów zamyka „The Hunting Party” z 2014 r.

Jak przekonuje Linkin Park, album „One Mor Light” będzie wyjściem naprzeciw muzycznym oczekiwaniom współczesnego odbiorcy. Na ile okaże się to prawdą, polska publiczność oceni 15 czerwca. Tego dnia Linkin Park wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie w ramach Impact Festivalu.

Merch Linkin Park dosępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. James Minchin/materiały prasowe

Komentarze

Dodaj komentarz