Nowy klip Zalewskiego. Nie próbujcie robić tego w domu!

Kolejny utwór Krzysztofa Zalewskiego doczekał się teledysku – trzeci z wydanego w jesienią 2016 r. albumu „Złoto”. Oglądając ten klip, docenicie Zalefa za odwagę, ale uczulamy: nie próbujcie robić tego w domu!

„Jak dobrze” to kolejny po utworach „Luka” i „Miłość ,Miłość” numer z ostatniej płyty Krzysztofa Zalewskiego, który artysta postanowił zilustrować teledyskiem.

– W piosence co prawda proponuję prostszą metodę na poprawę samopoczucia, ale jesteśmy ambitni – komentuje klip Zalef. I dodaje: – Jak wiele człowiek jest w stanie znieść, żeby było mu dobrze – i jak to jest widzieć siebie jako psa? Zdaje się, że przygwoździliśmy temat.

Temat dosłownie przygwoździła dr Rita Kozhenikova, która wbiła szpilę Zalewskiemu, a dokładniej – co najmniej kilkanaście szpil. Więcej nie zdradzimy. Klip możecie sprawdzić poniżej.

Krzysztof zalewski urodził się 24 sierpnia 1984 r. w Lublinie. W 2003 r. został laureatem 2. edycji programu Idol. Jego ostatnie albumu to „Zelig” z 2013 r. i ubiegłoroczne „Złoto”.

Komentarze

Dodaj komentarz