Nowy album The Black Dahlia Murder. „Nightbringers” z trzecim singlem

Godziny dzielą nas od premiery „Nightbringers”, nowej płyty The Black Dahlia Murder i prawdopodobnie jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów roku w świecie ciężkich brzmień. Zespół opublikował trzeci, ostatni singiel zapowiadający krążek. Przed wami „Kings of the Nightworld”!

Ekipa The Black Dahlia Murder ma do przeskoczenia wysoko zawieszoną poprzeczkę. Cenieni deathmetalowcy z Waterford poprzednimi wydawnictwami wypracowali jakość, która zobowiązuje. Ale oczekiwania fanów bynajmniej nie kończą się na dobiciu do poziomu „Ritual” czy „Everblack”. Tu chodzi o ewolucję.

Czy na frapująco nazwanym „Nightbringers” TBDM zrobią następny krok, okaże się 6 października. Na ten dzień zaplanowano premierę krążka, który ma mieć jasno określoną wymowę.

– Death metal i noc to dla mnie jedność – w kontekście „Nightbringers” wypowiada się Trevor Strnad, wokalista grupy. – Jesteśmy władcami ciemnych godzin, których boją się chrześcijanie. Jest dużo archaicznych zasad, które wciąż są przestrzegane i które pochodzą z chrześcijaństwa. Czy ludzie się z tym zgadzają, czy nie, death metal zawsze to odrzucał.

– Death metal jest dla wolnomyślicieli – podsumowuje Strnad i komentuje świeżo opublikowany singiel „Kings of the Nightworld”: – Ten utwór prowadzi legion przebudzonych umysłów na wojnę.

„Kings of the Nightworld” udostępniamy poniżej.

Koszulki, bluzy i inne produkty związane z The Black Dahlia Murder znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. FB The Black Dahlia Murder / Martinezz Photography

Komentarze

Dodaj komentarz