Nowy album Rammstein gotowy. Richard Kruspe potwierdza

Nowy album Rammstein gotowy. W najnowszym wywiadzie dla „Kerrang!” informację potwierdził Richard Kruspe, gitarzysta grupy. „Jestem bardzo dumny z tego, co udało nam się osiągnąć” – komentuje muzyk.

– Wygląda na to, że wypuścimy niebawem aż 5 teledysków – zapowiada Kruspe. – Cieszę się z tej płyty, nawet jeśli kilka rzeczy mimo wszystko mogłoby się jeszcze zmienić.

Nowy album Rammstein to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw roku. Ostatni longplay najwięksi herosi Neue Deutsche Härte wydali 10 lat temu (mowa o „Liebe Ist Für Alle Da” z 2009 r.), co sprawia, że fani Rammstein już zacierają ręce. Weryfikacją całości dla Niemców będzie pierwsza w ich karierze stadionowa trasa, która rozpocznie się z końcem maja.

– To będzie naprawdę duże i intensywne wydarzenie – przyznaje Kruspe. – To zabawne, bo podczas procesu nagraniowego byliśmy w zespole jak sześciu chłopców kłócących się o każde pieprzone uderzenie w werbel. To też było mocne doświadczenie. Kłóciliśmy się o wszystko, o co się dało. Na szczęście wszystko jest już zakończone. Jestem bardzo dumny z tego, co udało nam się osiągnąć. Powiem nawet, że kłótnie dobrze zrobiły tym utworom.

Z najnowszych doniesień wynika, że nowy album Rammstein, o którym wciąż wiadomo niewiele, ukaże się w kwietniu. Do Polski zespół przyjedzie nieco później: dokładnie 24 lipca. Koncert odbędzie się na wyremontowanym Stadionie Śląskim.

Ci, którzy nie mają jeszcze biletów na lipcowe show Rammstein, mogą mieć spory problem, by je zdobyć. Jak poinformowała niedawno agencja Live Nation, wydarzenie jest już wyprzedane.

Merch Rammstein, w tym koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz