Nowy album Queens of the Stone Age jeszcze w tym roku

W 2017 r. będzie nowy album Queens of the Stone Age? Choć nie ma póki co oficjalnej informacji na ten temat, wszystko wskazuje na to, że tak. O tym, że zespół planuje wypuścić premierowy krążek, powiedział Troy Sanders z Mastodon, który spędził ostatnio sporo czasu z gitarzystą Queensów Troyem van Leeuwenem.

Troy Sanders z Mastodon nie należy raczej do ludzi, którzy potrafią trzymać język za zębami. Muzyk, który obok Tony’ego Hajjara z At the Drive-In oraz Troya van Leeuwena z Queens of the Stone Age gra w supergrupie Gone Is Gone, wyjawił, że on i jego koledzy z Gone Is Gone pracują nad nowymi albumami swoich macierzystych formacji.

– Wszyscy nagrywaliśmy ostatnio w Queens of the Stone Age, Mastodon i At the Drive-In. Płyty wszystkich naszych zespołów ukażą się w tym roku – zdradził Troy Sanders w rozmowie z magazynem „Rolling Stone”

Czyli wszystko się zgadza, bo – przypomnijmy – latem Josh Homme, frontman Queens of the Stone Age, który udzielał się ostatnio przy nagrywaniu i promocji ostatniego albumu Iggy’ego Popa, zapewniał, że jego powrót do pracy z Queens of the Stone Age jest kwestią miesięcy.

Póki co ostatnim albumem w dyskografii Queensów jest „…Like Clockwork” z 2013 r. Wcześniejsze płyty Queens of the Stone Age oraz merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz