Nowy album Godsmack. Jest pierwsza zapowiedź

Godsmack dotrzymuje słowa i wypuszcza pierwszą zapowiedź nowej płyty. „Nadchodzi” – informację o premierze albumu lapidarnie komunikuje zespół, który w tym roku świętuje 20-lecie działalności.

„Nowy album prawie skończony. Kto jest gotowy?” – postępami prac nad następcą „1000hp” z 2014 r. pod koniec ubiegłego roku chwalił się Godsmack. Wygląda na to, że grupa jest już o krok dalej. Na swoim kanale YouTube zespół zamieścił pierwszą zapowiedź nowej płyty. Choć data premiery wciąż pozostaje tajemnicą, komunikat jest jednoznaczny: swoje 20-lecie Godsmack przypieczętuje kolejnym longplayem.

Zapowiedź sprawdzicie poniżej.

– Jak na razie nowe utwory są bardziej przystępne, choć są też momenty, które przypadną do gustu starszym fanom Godsmack, Bardziej jednak czuliśmy, że to dobry czas, by wyjść do szerszego grona odbiorców – w niedawnym wywiadzie o nowym albumie opowiadał Sully Erna.

– Możemy cały czas robić to samo, ale nie przyniosłoby to niczego nowego – wyjaśnia wokalista Goodsmack. – Widzę to tak, że kiedy weźmie się nasz katalog z ostatnich 20 lat, jest to pewien rozdział naszej kariery, bardziej nostalgiczna, vintage’owa wersja Godsmack, od tego momentu natomiast próbujemy odświeżyć nasze brzmienie, nasz image, nasze koncerty. Po prostu, chcemy pokazać nowy Godsmack. Widzimy bowiem, że od kiedy zaczęliśmy, pojawiło się nowe pokolenie, które dopiero teraz ma szansę nas poznać. Chcemy podejść do tego mądrze i tak, by nie zniechęcić wcześniejszej publiczności – podkreśla Erna.

Przypomnijmy: ostatnim utworem wypuszczonym przez Godsmack był opublikowany w październiku 2015 r. „1000hp”. Warto odnotować, że w 2017 r. z solowym materiałem w Polsce pojawił się Sully Erna, który 23 i 24 września wystąpił kolejno we Wrocławiu i w Łodzi.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz