Nowi wykonawcy w line-upie Impact Festival

Kolejne zespoły dołączają do obsady Impact Festival. Obok Tool, Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club 11 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie wystąpią Uncle Acid & The Deadbeats, 1000mods i Fiend.

Jeden festiwal, dwie sceny i sześć rockowych zespołów – tak w skrócie przedstawia się siódma, tegoroczna odsłona Impact Festival.

Oprócz już ogłoszonych gwiazd – Tool, Alice In Chains i Black Rebel Motorcycle Club – Impact ugości również bardziej niezależnych artystów, do których należeć będzie druga scena.

Uncle Acid & The Deadbeats
Uncle Acid & The Deadbeats wyłonieni z niejasnego zakątka labiryntowego angielskiego podziemia. Ich muzyka napędzana jest mrocznym, lirycznym sercem późnych lat 60. i wczesnych 70. Od zawsze zbyt śmiali i specyficzni, aby można ich było łatwo zaszufladkować.

1000mods
Kwartet pochodzący z Greckiego Chiliomodi, założony w 2006 r.. Ich muzyka to elektryzująca mieszanka szalonych, psychodelicznych odlotów z ciężkim stonerowym uderzeniem.

FIEND
Fiend jest muzyczną istotą z obrzeży paryskiego podziemia. Skąpany w mistycznej atmosferze dźwięk francusko-angielsko-amerykańskiego kwartetu trudno skategoryzować, ale słowa stoner, doom i psychodelic wydają się opisywać go najlepiej.

Więcej informacji udostępniamy poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz