Nowa linia zegarków Metalliki trafiła do sprzedaży

Przyszedł czas na premierę nowej linii zegarków, której sprzedaż latem zapowiedziała Metallica. Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby Rolex w wersji dla metalheadów, teraz możecie się o tym przekonać!

Osiem zegarków, które trafiły do regularnej sprzedaży, a także jeden w ograniczonym nakładzie – oto efekt współpracy największego zespołu metalowego na świecie z firmą Nixon, jednym z wiodących producentów zegarków na rękę i elektroniki.

Ceny wahają się od 125 do nawet 500 dolarów. Wzory nawiązują m.in. do okładek „Ride The Lightning”, „Master Of Puppets” i „…And Justice For All”. Każdy z nich cechuje unikalna tarcza, wskazówki oraz pasek. Wszystkie modele możecie zobaczyć w jeszcze gorącym filmie promującym nową linię zegarków.

– Fakt, że każdy z członków zespołu chciał i wziął udział w projekcie, był czymś niesamowitym – komentuje Joe Babcock, menadżer produktu z ramienia firmy Nixon.

– Czymś niesamowitym była sama możliwość wcielenia energii zespołu w nasz produkt – podkreśla Babcock.

Pełną ofertę zegarków Metalliki znajdziecie na stronie www.nixon.com/pl/en/metallica

Przypomnijmy: Metallica wciąż promuje wydany w 2016 r. album „Hardwired… to Self-Destruct”. Aż do połowy marca przyszłego roku grupa będzie koncertować w USA i Kanadzie. Do Europy Metallica powróci wraz z początkiem maja. W Polsce zespół wystąpi 21 sierpnia na PGE Narodowym. Wspólnie z Metallicą wystąpi formacja Ghost.

Koncert znajdziecie w naszej najnowszej rozpisce koncertów na przyszły rok.

Merch Metalliki, w tym bestsellerowe wzory koszulek i inne produkty, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Nixon x Metallica Collection from Nixon on Vimeo.

Komentarze

Dodaj komentarz