Nothing But Thieves wracają do Polski. Od piątku bilety w sprzedaży

Ich występ należał do najmocniejszych punktów tegorocznego Przystanku Woodstock. Wygląda na to, że Nothing But Thieves w Polsce czują się naprawdę dobrze. Jesienią Anglicy znów nas odwiedzą – tym razem na samodzielnym, klubowym koncercie.

Jeśli byliście na Woodstocku i nieprzypadkowo znaleźliście się na występie Nothing But Thieves – lub znaleźliście się na nim przez przypadek, ale z miejsca staliście się ich fanami – ta informacja was zainteresuje.

28 listopada zespół wróci do Polski, by promować nowy, mający ukazać się z początkiem września album „Broken Machine”. Koncert odbędzie się w klubie Progresja w Warszawie. Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 25 sierpnia.

Korzystając z okazji, przypominamy o jeszcze gorącym, koncertowym klipie Nothing But Thieves do „I’m Not Made By Design” – trzecim po odtworzonym już przeszło 2 mln razy utworze „Amsterdam” oraz nieco późniejszym „Sorry” singlu promującym „Broken Machine”.

Klip udostępniamy poniżej.

Grupa Nothing But Thieves powstała jako trio w 2012 r. w Southend-on-the-Sea w Anglii. Rok później ukazała się jej debiutancka epka „If You Don’t Believe It Can’t Hurt You”. Przełom przyniósł wydany 2 lata później longplay „Nothing But Thieves” – nr 1 na liście Billboard Alternative Songs.

Skład zespołu tworzą: Conor Mason, Domic Craik, Joe Langridge-Brown, Philip Blake i James Price.

fot. Damian Mekal/Fundacja WOŚP

Komentarze

Dodaj komentarz