Nosowska śpiewa „Kinga” i zwraca się do T.Love: „Serdeczności”

Katarzyna Nosowska bierze na warsztat T.Love. Wokalistka wzięła udział w akcji T.Cover, na potrzeby której zaśpiewała nieśmiertelnego „Kinga”. Wszystko w ramach przypadającego na ten rok 35-lecia zespołu.

„Dziś Kingi siedzi w celi i wspomina dobre dni” – kultowy wers pochodzący z „Kinga” to jeden z najlepszych wersów napisanych przez Muńka Staszczyka. Choć wielu próbowało, nikt nie zaśpiewał go tak, jak Muniek. Ale nikt nie zaśpiewał go też tak, jak Katarzyna Nosowska, która na potrzeby akcji T.Cover nagrała własną wersję „Kinga”.

„Nasi kumple z T.Love obchodzą szczególny jubileusz. 35 lat to niezły wyczyn” – na Facebooku komentuje głos Heya. „Od nas dla was T.Cover, a dla chłopaków serdeczności i życzenia znakomitych mariaży dźwięków i słów”.

„Kinga” w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej udostępniamy poniżej.

Niezorientowanym przypominamy: akcja T.Cover ma na celu pokazanie, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu akcja ma przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie.

W akcji T.Cover w sumie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Do tej pory swoje covery utworów T.Love nagrali Miuosh, Mes, Organek i Dawid Podsiadło.

Kogo zobaczymy w najbliższej odsłonie akcji, jak na razie nie wiadomo. T.Love zapowiedział, że będą w niej brali artyści reprezentujący różne muzyczne trendy. Konkretne nazwiska nie zostały jednak podane.

Katarzyna Nosowska – KING – T.Cover

Cześć! Nasi kumple z T. Love obchodzą szczególny jubileusz! 35 lat – to niezły wyczyn! Od nas – dla Was – T. Cover, a dla Chłopaków, serdeczności i życzenia znakomitych mariaży dźwięków i słow! A Wy, Podawajcie dalej i Czujcie sie wspaniale ❤produkcja – Paweł Krawczykpiano – Michał Fox Królmix i mastering – Jarosław Yaro Płocica @ Jazzda Musicprodukcja klipu – Let's Roll Films – Maciek Bruliński, Bartek Szewczyk, Maks Chałupko, Władek Lewandowski, Benek Krzyżanowski, Ignacy Kiełczewski, Mikołaj Krajewski (instagram – @krajan3)

Opublikowany przez Katarzyna Nosowska Sobota, 29 lipca 2017

Komentarze

Dodaj komentarz