Nocny Kochanek udostępnia „Noc z Kochankiem”

Nowe, koncertowe DVD Nocnego Kochanka w całości trafiło do sieci. Zespół udostępnił na swoim kanale „Noc z Kochankiem”, zapis live gorącego koncertu Kochanka w warszawskiej Progresji.

Nocny Kochanek nie kłamał, zapowiadając, że „Noc z Kochankiem” to absolutny top jego scenicznych możliwości. Opublikowane na YouTube przeszło półtoragodzinne nagranie to dowód na to, że grupa pozostaje w doskonałej formie.

„Noc z Kochankiem”, czyli zapis wyprzedanego koncertu Nocnego Kochanka w warszawskiej Progresji (koncert odbył się 2 lutego), do ogólnej sprzedaży trafiła 28 września w formie DVD.

„Zespół wykorzystał najlepszą możliwą technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym” – komentuje wydawca.

Rzeczywiście: to, co zarejestrowały kamery, to – oprócz największych hitów Nocnego Kochanka – m.in. efekty pirotechniczne i bogata scenografia. Nie zabrakło też kotła pod sceną, będącego nieodłącznym elementem koncertów grupy, a także dopracowanej choreografii i rozbudowanego scenariusza – wszak to coś więcej niż kolejny koncert…

Całość możecie podziwiać na nagraniu poniżej.

Na „Noc z Kochankiem” fani musieli czekać aż 8 miesięcy, jednak w tym czasie Nocny Kochanek nie odpoczywał. Chłopaki zdążyli zagrać wyjątkowy koncert na dużej scenie Pol’and’Rock Festival, gdzie zgromadzili rekordową publiczność i odebrali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka. W międzyczasie zakończyła się także trasa koncertowa promująca złoty album „Zdrajcy Metalu” złożona z blisko 100 koncertów, z czego ponad 60 było wyprzedanych, oraz ukazała się aranżacja utworu „Tribute” grupy Tenacious D wraz z klipem, który zaliczył już swój pierwszy milion wyświetleń w serwisie YoTube.

Kiedy fani Nocnego będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem”, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzeci album. Jego premierę planuje na początek 2019 r. Grupa podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak zespół niezmiennie czerpie inspiracje z obserwacji codzienności i śpiewa o miłości. W końcu to Nocny Kochanek…

Merch Nocnego Kochanka, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz