Nocny Kochanek u Wojewódzkiego. Zespół w popularnym programie

Nocny Kochanek pojawi się w programie Kuba Wojewódzki Show. Odcinek z udziałem grupy zostanie wyemitowany we wtorek, 17 kwietnia, o godz. 22.30 na antenie telewizji TVN. W programie zespół wystąpi w charakterze gościa oraz wykonawcy.

Mówią, że usiąść na kanapie u Kuby Wojewódzkiego to jak przypieczętować sukces w showbiznesie. Wygląda na to, że popularność Nocnego Kochanka wykroczyła poza ramy muzyki i zabawy na wyprzedanych koncertach. Zespół został zaproszony do najpopularniejszego programu talk show w Polsce.

Kto ogląda telewizję i lubi Kochanka, powinien włączyć TVN w najbliższy wtorek o godz. 22.30. Obok Krzysztofa Sokołowskiego & Co. z Kubą Wojewódzkim rozmawiać będzie modelka i prezenterka Paulina Krupińska.

Zapowiedź odcinka udostępniamy poniżej.

Przez jednych obdarzony bezwarunkową miłością, przez innych hejtowany – Nocny Kochanek wciąż promuje wydany na początku 2017 r. album „Zdrajcy Metalu”, będący drugim longplayem w dorobku grupy. Krążek zadebiutował na 2. miejscu publikowanej przez ZPAV Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Zespół aktualnie tworzą: Krzysztof Sokołowski (wokal), Arkadiusz Majstrak (gitara), Robert Kazanowski (gitara), Artur Pochwała (bas) i Artur Żurek (perkusja).

Merch Nocnego Kochanka, w tym różne wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz