Nocny Kochanek pokazał „Dziewczynę z kebabem”. Zemsta z sosem czosnkowym

Dziewczyny, uważajcie, kiedy jecie kebab – nowym teledyskiem przypomina Nocny Kochanek. „Dziewczyna z kebabem” to kolejny klip zespołu promujący album „Zdrajcy Metalu”, z którym w najbliższych miesiącach grupa ponownie objedzie Polskę wzdłuż i wszerz.

Ma poczucie humoru, ale nie każdy dał mu się uwieść. Mało który zespół wywołuje takie emocje, jak warszawski Nocny Kochanek. Przez jednych obdarzony bezwarunkową miłością, przez innych hejtowany – Nocny Kochanek nie ogląda się za siebie i wypuszcza klip, na który fani czekali od dawna.

„Dziewczyna z kebabem” to historia o tym, jak 12 zł może zabić miłość w człowieku, jeśli przeznaczy się je na baraninę w cieście lub bułce. By wzmocnić wymowę utworu, w świeżo opublikowanym klipie Nocny Kochanek gra pod budką z kebabem, między scenami wchodząc w relacje z niebezpiecznymi pięknościami, co dla zespołu bynajmniej nie kończy się dobrze.

Jak smakuje zemsta z sosem czosnkowym, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: Nocny Kochanek wciąż promuje wydany na początku roku album „Zdrajcy Metalu”, będący drugim longplayem w dorobku grupy. Krążek zadebiutował na 2. miejscu publikowanej przez ZPAV Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Materiał z płyty zespół zagra na nadchodzących koncertach, których do 20 kwietnia Nocny Kochanek ma zaplanowanych 50 (sic!). Wszystkie daty znajdziecie na fanpage’u Kochanka via [link]

Zespół aktualnie tworzą: Krzysztof Sokołowski (wokal), Arkadiusz Majstrak (gitara), Robert Kazanowski (gitara), Artur Pochwała (bas) i Artur Żurek (perkusja).

fot. Damian Mekal/WOŚP

Komentarze

Dodaj komentarz