Nocny Kochanek na Przystanku Woodstock w videorelacji KręciołaTV!

To był jeden z najgorętszych momentów tegorocznego Przystanku Woodstock, jeden z tych koncertów, które z miejsca przechodzą do historii festiwalu. Na Wooda Nocny Kochanek wdarł się przebojem, rozkochując w sobie jurorów woodstockowych Eliminacji. Zobaczcie, jak poradził sobie na dużej scenie!

Oglądając świeżo opublikowane nagranie z woodstockowego występu Nocnego Kochanka przygotowane przez ekipę KręciołaTV trudno oprzeć się wrażeniu, że Kochanek był jedną z największych gwiazd tegorocznego Woodstocku. Tłum, jaki zebrał się pod sceną w czasie koncertu zespołu, robił wrażenie. Byliśmy w tym czasie obok sceny i wszystko obserwowaliśmy – to było istne szaleństwo.

„Dziabnięty” został zagrany przez Nocnego Kochanka jako jeden z pierwszych numerów, kiedy publiczność była już nieźle rozgrzana (a znaczna jej część zapewne również „dziabnięta”). Nic więc dziwnego, że woodstockowicze wyręczali wokalistę grupy w śpiewaniu.

Kulminacyjnym momentem koncertu było pojawienie się na scenie Zenka z formacji Kabanos, który pomógł Nocnemu Kochankowi zaśpiewać utwór „Diabeł z piekła”. To także zostało ujęte na nagraniu przygotowanym przez Kręciołę. Wszystko możecie obejrzeć poniżej.

Po Woodstocku Nocny Kochanek bynajmniej nie zwalnia tempa. Koncertowy terminarz zespołu pęka w szwach, a daty zaplanowanych gigów sięgają kwietnia. Jeszcze w sierpniu Kochanek zagra na 3 imprezach – na Zdrajcy Metalu Fest, na Czad Festiwalu i Magia Rocka Festival (daty znajdziecie na fanpage’u grupy).

Przypomnijmy: ostatni album Nocnego Kochanka to „Zdrajcy Metalu”. Krążek ukazał się 13 stycznia 2017 r. i dotarł do 2. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

Nocny Kochanek jest laureatem tegorocznych Eliminacji do Przystanku Woodstock. Videorelację z wydarzenia znajdziecie na naszym kanale YouTube.

fot. Damian Mekal/WOŚP

Komentarze

Dodaj komentarz