Nergal w grze komputerowej. „To ciekawe doświadczenie”

Behemoth w grze komputerowej? Być może trudno to sobie wyobrazić, ale to prawda. Zespół pochwalił się udziałem w najnowszym projekcie firmy Klabater, rodzimego wydawcy niezależnych gier. „To nasze pierwsze podejście do świata gier komputerowych” – komentuje Behemoth.

Behemoth to nie pierwszy metalowy skład, który próbuje swoich sił w wirtualnej rzeczywistości. Własnymi grami mogą pochwalić się m.in. Iron Maiden, Judas Priest, a od niedawna również Amon Amarth (o wszystkich pisaliśmy na naszych łamach).

Behemoth własnej gry wprawdzie jeszcze się nie doczekał, ale najważniejszy spośród polskich zespołów ekstremalnego metalu jest na dobrej drodze, by wkrótce spróbować swoich sił również na tym polu. Póki co Nergal wziął udział w pracach nad grą „Apocalipsis”, w której pojawi się w charakterze lektora.

– Wykorzystałem okazję, ponieważ to ciekawe doświadczenie być częścią gry komputerowej. Fakt, że jest to mroczna gra, pełna kontekstów, sprawia, że wpisuje się w mój gust – komentuje Nergal.

– W tle znajdziecie kilka dźwięków od Behemotha – zapowiada wokalista. – Sądzę, że możliwość odszukania ich będzie czymś ciekawym dla naszych fanów.

Gra wkrótce będzie dostępna na PC oraz Maca.

Zapowiedź „Apocalipsis” z udziałem Nergala udostępniamy poniżej. Więcej o grze dowiecie się via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz