Napalm Death z nowym utworem. „Standardization”

Kolejny utwór z kompilacji „Coded Smeats And More Uncommon Slurs” udostępnia Napalm Death. „Standardization” to utwór otwierający najnowsze wydawnictwo prekursorów grindcore’u.

Kiedy występowali na tegorocznej Metalmanii, ani na chwilę nie pozwolili publiczności zgromadzonej w Spodku na złapanie oddechu. To proste: w słowniku Napalm Death pojęcie ballada nie funkcjonuje. Najnowsza kompilacja wydana przez zespół jest na to najlepszym dowodem.

„Coded Smeats And More Uncommon Slurs” to 90 minut grindcore’owego szaleństwa z lat 2004-2016, zamkniętego w niepozornym, zawierającym dwie płyty CD boxie. Całość jest w sprzedaży od początku kwietnia.

Najnowszy utwór z wydawnictwa, niespełna 3 minutowy hałas pt. „Standardization” otwierający kompilację, udostępniamy poniżej.

Na opublikowaniu „Coded Smeats And More Uncommon Slurs” tegoroczne działania Napalm Death bynajmniej się nie kończą. Grupa ma przed sobą serię ponad 50 koncertów. Co więcej, jak zapewnił nas podczas kwietniowej Metalmanii Mark „Barney” Greenway, zespół cały czas pracuje nad kolejnym longplayem.

– Te same problemy, które pojawiają się zawsze – odparł Barney, kiedy przy okazji wywiadu próbowaliśmy ustalić, co działa jak katalizator w jego procesie twórczym.

– Tym razem nie jest to jedno określone wydarzenie, jak tragedia w Bangladeszu – stwierdził wokalista (poprzedni album Napalm Death został zainspirowany katastrofą budowlaną w Szabharze – red.). – Jedną z kilku takich inspiracji na pewno jest akceptacja inności, której brak obnażył ostatnio proces migracji w Europie.

Barney nie zdradził nam, kiedy mógłby ukazać się następca „Apex Predator – Easy Meat” z 2015 r. Wiele wskazuje jednak na to, że krążek ukaże się jeszcze w 2018 r. – najprawdopodobniej jesienią.

Merch Napalm Death znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Kevin Estrada

Komentarze

Dodaj komentarz