„Na szklanych orbitach”. Premiera klipu n o c t i

Swoją premierę miał właśnie najnowszy singiel zespołu n o c t i pt. „Na szklanych orbitach”. Do utworu powstał teledysk. „Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha” – komentuje zespół.

Nad teledyskiem zespół pracował wspólnie ze scenarzystą i reżyserem Mateuszem Józefowiczem, autorem scenariuszy filmowych i opowiadań, doświadczonym w produkcji, montażu i realizacji dokumentów. Operatorem kamer był Kajetan Pochylski. Obaj panowie od lat związani są m.in. z zapleczem filmowym Festiwalu Camerimage.

– Wybraliśmy ten utwór z naszej pierwszej sesji w studiu jako wizytówkę, tak żeby pokazać słuchaczowi, co robimy i jacy jesteśmy – komentuje zespół.

– Jest to kawałek bezkompromisowy, zagrany z serducha, o czym może świadczyć chociażby jego długość: prawie 5 minut. Podmiot liryczny to przedstawiciel pokolenia Y, milenials, który dojrzał, przeszedł swoją drogę rozwoju duchowego i zaczyna dostrzegać prawdziwy obraz otaczającego go świata. Budzi się do świadomego życia i decydowania o sobie, jest w pełni zdolny do podejmowania dojrzałych wyborów. Przestaje być ludzką plasteliną – wyjaśniają członkowie n o c t i.

Klip do utworu „Na szklanych orbitach” udostępniamy poniżej.

Zespół n o c t i to próba połączenia kilku żywiołów. Młodości i doświadczenia, przedsiębiorczości z artystycznym chaosem, wyobraźni z pragmatyzmem. Muzyka grupy to połączenie rocka, alternatywy i elektroniki z dużą dozą melodii.

Obecnie formacja zakończyła rejestrację materiału na debiutancki album. Jej poczynania możecie śledzić via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz