Mroczny i niepokojący – Korn pokazał nowy teledysk

O gęsią skórkę przyprawi was nowy teledysk Korna. Grupa wciąż promuje ubiegłoroczny album „The Serenity of Suffering”. Numer „Black Is The Soul” z tego wydawnictwa doczekał się obrazu – mrocznego, niepokojącego i absolutnie wartego sprawdzenia!

Mroczna postać bez twarzy, woda, budujące napięcie gitarowe intro – w nowym klipie członkowie Korna ponownie udowodnili, że wiedzą, jak stworzyć klimat. W przypadku teledysku „Black Is The SouL” jest on dość przerażający, ale Korn bynajmniej nie jest słodkim zespołem i właśnie takim anturażem ponad dekadę temu kupił fanów. Jeśli dodamy do tego efekty specjalne, mamy zespół w wersji 2.0. – nawiązujący do korzeni i nowoczesny.

Absolutne polecamy teledysk do „Black Is The Soul”. Klip możecie sprawdzić poniżej.

Przypominamy: 16 czerwca Korn rozpocznie północnoamerykańskie tournée, które zakończy się na początku sierpnia. Po niespełna 10-dniowej przerwie grupa przeniesie się do Europy. W Polsce zagra 15 sierpnia – na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Ceny biletów wahają się od 150 zł (III sektor) do 250 zł (I sektor). Sprzedaż prowadzi portal Ticketpro.pl.

Merch Korn dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz