Mötorhead wprowadza do sprzedaży własny rum

Mötorhead podbija branżę napojów wysokoprocentowych. Po zaprezentowaniu firmowanej marką zespołu whisky grupa przedstawia nowy trunek. Z początkiem grudnia do sprzedaży trafi rum Motörhead.

Motörhead to jeden z tych zespołów, które nigdy nie wylewały za kołnierz. Swoje upodobanie do alkoholu członkowie grupy wyrażają ostatnio, promując własne trunki. Dość powiedzieć, że Mikkey Dee, perkusista Motörhead, dopiero co gościł w Warszawie, promując autorską whisky Motorhead XXXX. Na naszych oczach Motörhead przekształca się w prawdziwa alkoholowa potęgę.

Na 1 grudnia zapowiedziana jest premiera rumu Mötorhead Rum, który – jeśli wierzyć zapowiedziom – ma być gratką dla koneserów wyrafinowanych, 40-procentowych trunków. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta rum przez osiem lat nabierał smaku w beczkach po burbonie, co w dziedzinie rumu rzekomo jest gwarantem najwyższej jakości. Efekt to wyjątkowy smak, będący wypadkową wanilii i suszonych owoców.

– Nie jesteśmy w stanie wyrazić, jak dumni jesteśmy z faktu, że od lat możemy współpracować z Motörhead, wydając jakościowe napoje w każdej formie – komentuje Yvonne Wener, manager zajmującej się sprzedażą rumu firmy Brands For Fans. – To najbardziej oddani, cudowni ludzie i prawdziwi dżentelmeni pod każdym względem. Tęskniąc za nimi, jesteśmy podekscytowani mogąc współtworzyć dziedzictwo zespołu wraz z rumem Mötorhead Rum, którym mamy nadzieję tak samo będą cieszyć się miłośnicy rumu, jak i fani Mötorhead.

Więcej informacji o Mötorhead Rum znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: karierę Mötorhead przerwała śmierć wokalisty i basisty Iana „Lemmy’ego” Kilmistera. Lemmy zmarł 28 grudnia 2015 r. Krótko wcześniej zdiagnozowano u niego raka. Miał 70 lat.

Merch Motörhead dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz