Morbid Angel na dwóch koncertach w Polsce. Grupa zagra w…

Dobra wiadomość dla miłośników rzetelnego, technicznego death metalu, a dokładniej: dla fanów klasyków gatunku z formacji Morbid Angel. Na przełomie listopada i grudnia grupa odwiedzi Polskę na dwóch koncertach. Przedsprzedaż biletów wystartuje w piątek, 14 lipca.

Death metalowa ikona zapowiedziała, że na najbliższych koncertach w głównej mierze zaprezentuje materiał znany z albumów „Formulas Fatal to the Flesh”, „Gateways to Annihilation” i „Heretic” – informuje Knock Out Productions, organizator obu koncertów Morbid Angel.

Legedna death metalu rodem z Florydy zagra w dwóch polskich miastach: w Katowicach 30 listopada oraz dzień później, 1 grudnia, w Warszawie (odpowiednio: w MegaClubie i Proximie). Oprócz Morbid Angel w obu klubach miastach pojawią się oczywiście supporty, wciąż jednak nie wiadomo, jakie zespoły zobaczymy w tej roli.

Bilety (druki kolekcjonerskie) w cenach 80/90 zł od najbliższego piątku od godz. 10.00 do nabycia na www.knockoutprod.net/sklep

Przypomnijmy: nowy album Morbid Angel został zapowiedziany przez zespół jako powrót do klasycznego death metalowego brzmienia. Następca kontrowersyjnego „Illud Divinum Insanus” ma ukazać się jesienią tego roku.

fot. Alexandre Cardoso (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz