Mocny numer i wojenny kontekst. Nowy klip Impali #premiera

Mocny numer i wojenny kontekst – nowym klipem przypomina o sobie śremska Impala, która wciąż promuje wydany wiosną album „#17”. U nas możecie zobaczyć go jako pierwsi. Rozsiądźcie się wygodnie, zróbcie głośniej i odpalcie „1234”!

Po przetasowaniach w składzie i z nowym albumem Impala wróciła na dobre. Zespół cały czas poszukuje, łącząc ze sobą melodie i mocne, metalcore’owe uderzenie. W tym numerze Impala nie bierze jeńców, mocno odkręcając wzmacniacze. „1234!” to kolejny singiel grupy – pierwszy, który doczekał się teledysku.

– Klip zawiera ujęcia nakręcone podczas premierowego koncertu naszej płyty pt. „#17” w śremskim kinoteatrze – wyjaśnia Jędrzej Wencka z Impali. – Wszystkie ujęcia zostały zrealizowane przez naszego przyjaciela Artura Prałata. Podczas koncertu mieliśmy w tle animacje przygotowane do każdego z utworów. Jako że tekst jest mocny, celowo wybraliśmy temat wojny jako tło. Tak się złożyło, że akurat kryzys nuklearny jest na czasie, postanowiliśmy więc użyć fragmenty animacji również w klipie.

Video udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że swój najnowszy krążek Impala konsekwentnie promuje również na koncertach. W najbliższy piątek, 8 września, grupa pojawi się w Turku wspólnie z Thar Ai i Miastem Gniewu. 16 i 19 września Impalę będzie można zobaczyć kolejno w Żaganiu i Lesznie, natomiast 20 października – w Ostrowie Wielkopolskim. W planach jest też gig w Kaliszu, zaplanowany na 17 listopada.

Szczegóły najbliższych koncertów Impali znajdziecie w naszym kalendarium.

Zespół możecie śledzić na Facebooku via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz