Miłosne wyznanie Chestera Benningtona publikuje wdowa po wokaliście

Takie nagrania zawsze łapią za serce. Talinda Bennington, wdowa po Chesterze Benningtonie, opublikowała kolejne video nagrane krótko przed śmiercią wokalisty Linkin Park. Tym razem to jego miłosne wyznanie. Materiał został opatrzony hasztagami „#fuckdepression” i „#makechesterproud”.

– Chciałem ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham i jak bardzo za tobą tęsknię – w filmie opublikowanym przez Talindę Bennington do żony zwraca się Chester. Całość możecie zobaczyć poniżej.

To kolejny film nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona, który Talinda Benington postanowiła zaprezentować publicznie. Film został opatrzony hasztagami „#FuckDepression” i „MakeChesterProud”. W ten sposób żona zmarłego wokalisty chce zawiązać społeczność osób walczących z depresją i wzajemnie wspierających się w walce z chorobą.

O podobnym filmie, zarejestrowanym 36 godz. przed śmiercią frontmana Linkin Park, pisaliśmy w artykule „Ostatnie chwile Chestera Benningtona. Poruszający tweet żony wokalisty”.

Chester Bennington zmarł 20 lipca w wieku 41 lat. Jak potwierdził lekarz sądowy hrabstwa Los Angeles, jego śmierć miała charakter samobójczy. Do Linkin Park Bennington dołączył w 1999 r. Z zespołem odniósł wiele sukcesów, m.in. trafiając do zestawień najważniejszych wokalistów rockowych wszech czasów.

fot. Schröder+Schömbs PR _ Brands (CC BY-ND 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz