Metallica zagrała „Wehikuł czasu” Dżemu w Krakowie

Tak jak można się było spodziewać, przy okazji krakowskiego koncertu członkowie Metalliki spróbowali swoich sił z polskim repertuarem. Grupa postawiła na sprawdzony, rockowy materiał…

W Czechach zaśpiewali „Jozina z Bazin”, w Polsce – „Wehikuł czasu” Dżemu. Metallica zrobiła to, czego można się było spodziewać, czyli zaśpiewała po polsku.

Gwoli ścisłości: po polsku zaśpiewał Rob Trujillo, który udowodnił, że w razie potrzeby mógłby wziąć zastępstwo za Macieja Balcara, aktualnego frontmana grupy Dżem. Polski akcent bynajmniej nie sprawił trudności basiście Metalliki. Na dowód udostępniamy stosowne nagranie prosto z Tauron Areny.

Przypomnijmy: koncert, który Metallica zagrała w Krakowie, odbył się w ramach światowej trasy promującej album „Hardwired… to Self-Destruct”. Póki co tournée zostaje w Europie. Najbliższe przystanki, na jakich zatrzyma się Metallica, to Lipsk, Oslo i Sztokholm.

Merch Metalliki, w tym całą gamę ciuchów i gadżetów związanych z „Hardwired”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph PH (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz