Metallica będzie sprzedawała własną linię zegarków

Czas to pieniądz. Wie o tym Metallica, której członkowie rozpoczęli współprace z firmą Nixon zajmującą się produkcją zegarków. Czterej jeźdźcy doczekali się własnej linii inspirowanej wizerunkiem zespołu.

Osiem zegarków, które trafią do regularnej sprzedaży, a także jeden w ograniczonym nakładzie – oto efekt współpracy największego zespołu metalowego na świecie z firmą Nixon, jednym z wiodących producentów zegarków na rękę i elektroniki.

Ceny wahają się od 125 do nawet 750 dolarów. Wzory nawiązują m.in. do okładek „Ride The Lightning”, „Master Of Puppets” i „…And Justice For All”. Każdy z nich cechuje unikalna tarcza, wskazówki oraz pasek. Wszystkie modele możecie zobaczyć poniżej.

Zegarki trafią do oficjalnej sprzedaży w listopadzie. Oficjalna przedsprzedaż wystartowała na Metallica.com.

Przypomnijmy: Metallica wciąż promuje wydany w 2016 r. album „Hardwired… to Self-Destruct”. Aż do połowy marca grupa będzie koncertować w USA i Kanadzie. Według nieoficjalnych doniesień zespół następnie wróci do Europy (najprawdopodobniej w maju), co ma zostać ogłoszone we Wrześniu. Niewykluczone więc, że w 2019 r. czeka nas kolejny występ legendy thrash metalu w naszym kraju.

Przypomnijmy: ostatni koncert Metalliki w Polsce odbył się w Krakowie 28 kwietnia. Był to 11 występ zespołu w naszym kraju.

Merch Metalliki, w tym bestsellerowe wzory koszulek i inne produkty, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz