Me And That Man bez Johna Portera. Nowy muzyk w składzie

Projekt Me And That Man powraca w nowym składzie. Johna Portera, który rozstał się z Nergalem, zastąpi ukraiński muzyk folkowy Sasha Boole. W nowym składzie zespół zadebiutował na 3-Majówce we Wrocławiu.

Sasha Boole z Me And That Man występował już podczas ubiegłorocznej trasy, w ramach której Nergal i John Porter promowali debiutancki album „Songs Of Love And Death”. Po tym, jak drogi lidera Behemotha i walijskiego songwritera ostatecznie się rozeszły, to właśnie Boole wesprze Nergala w Me And That Man. Zespół poinformował o tym za pośrednictwem Facebooka.

Film z próby formacji opublikowany na oficjalnym fanpage’u Me And That Man znajdziecie poniżej. Próba ma związek z pierwszym koncertem projektu od czasu ubiegłorocznej trasy – na wrocławskiej 3-Majówce.

Co dalej? W niedawnym wywiadzie dla miesięcznika „Teraz Rock” Nergal zdradził, że pracuje nad nowymi utworami Me And That Man. Jak zaznaczył, jego wizja zespołu w ostatnim czasie uległa zmianie.

– Mam na maksa wywrotową koncepcję. Jest bardzo wymagająca, ale warto dać jej szansę – powiedział Nergal.

Pozostaje czekać.

Przypomnijmy: na koncie Me And That Man jak na razie znajduje się jeden album. Naszą recenzję płyty „Songs Of Love And Death” znajdziecie via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz