Me And That Man: album „Songs of Love And Death” już w sprzedaży!

Doczekaliśmy się – debiutancki album Me And That Man, wspólnego projektu Nergala i Johna Portera, ujrzał światło dzienne. Bluesowo-folkowy i zaskakujący – szukajcie go na sklepowych półkach, streamingu oraz na stronie projektu.

Blues nie jest naszą domeną, ale ten fakt musimy odnotować – chodzi bowiem o bluesa granego i śpiewanego w połowie przez enfant terrible polskiego metalu, czyli o projekt Me And That Man współtworzony przez Adama „Nergala” Darskiego.

Ten drugi to John Porter. Efekt współpracy obu dżentelmenów, album „Songs of Love And Death”, jest już w sprzedaży. Szorstki, bluesowo-folkowy i nawiązujący do klimatu mrocznego country spod znaku Nicka Cave’a – debiut Me And That Man to 14 utworów, pokazujących miłość i śmierć z punktu widzenia facetów po przejściach.

Przypomnijmy: krążek promowany jest utworami „My Church Is Black” (w polskiej wersji: „Cyrulik Jack”), „Ain’t Much Loving” i „Cross My Heart And Hope To Die”. Jego wydawcą jest wytwórnia Cooking Vinyl, wydawca m.in. The Prodigy i The Dillinger Escape Plan.

Recenzję „Songs of Love And Death” wkrótce przeczytacie się w naszym serwisie. Wszystkie dotychczasowo opublikowane single Me And That Man możecie sprawdzić poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz