Marvel przerobił okładki Nirvany, Guns N’ Roses i innych!

Kultowe okładki płyt w klimacie Marvela? Dlaczego nie – pracownicy najstarszego i najpopularniejszego wydawcy komiksów na świecie wzięli na warsztat ilustracje albumów m.in. Nirvany, Guns N’ Roses i The Clash. Oto co z tego wyszło!

Każdy, kto dorastał przy komiksach Marvela i lubi rockowy klimat, doceni te prace. Graficy Marvel Entertainment, nowojorskiego producenta, twórcy takich postaci, jak Hulk czy Spider-Man, przerobili okładki kultowych płyt – w charakterystycznym, marvelowskim stylu.

Reinterpretacji doczekały się okładki „Nevermind” Nirvany, „Appetite for Destruction” Guns N’ Roses, „London Calling” The Clash i „Parallel Lines” Blondie. W planach jest remiks jeszcze jednej klasycznej grafiki, która dopiero zostanie ujawniona.

Co ważne, każda przeróbka Marvela nawiązuje do konkretnych komiksowych postaci. Która trafiła na jaki projekt, sprawdzicie w galerii – prezentujemy wszystkie cztery okładki przygotowane przez pracowników Marvela. Dajcie znać jak wrażenia!

Warto odnotować, że to nie pierwszy raz, kiedy Marvel bierze się za ilustracje albumów muzycznych. Firma ma już na swoim koncie m.in. własne interpretacje okładek najważniejszych hiphopowych evergreenów. My jednak nie mamy wątpliwości – to te rockowe wyglądają najlepiej. Czyż nie?

Komentarze

Dodaj komentarz