Marilyn Manson pokazał teledysk z Courtney Love

Z publikacją dopiero co zapowiedzianego klipu z udziałem Courtney Love nie zwleka Marilyn Manson. Wokalista zaprezentował kolejny klip promujący „Heaven Upside Down” – z wdową po liderze Nirvany w roli pielęgniarki.

„Kto pozwolił Courtney Love być moją pielęgniarką? No tak… Sam jej pozwoliłem” – zastanawiał się Marilyn Manson, zapowiadając teledysk do „Tattoed in Reverse” z udziałem eks-żony Kurta Cobaina. Video właśnie trafiło do sieci.

Klip do „Tattoed in Reverse”, który możecie obejrzeć poniżej, to czwarty teledysk promujący wydany 6 października album „Heaven Upside Down”. W dwóch ostatnich – zrealizowanych do „Say10” i „Kill4Me” – również pojawił się gość specjalny. Mowa o aktorze Johnnym Deepie, który niewykluczone, że dołączy do zespołu mrocznego wokalisty.

„Johnny rozważa posadę gitarzysty. Czyż nie brzmi świetnie?” – na Twitterze pisał niedawno Manson.

Póki co obaj panowie mogą już myśleć o swoich koncertach w Polsce. Deep wraz z supergrupą Hollywood Vampires 12 czerwca da koncert na warszawskim Torwarze. Manson wraz ze swoim zespołem zagra w tym samym miejscu dzień później – wraz z dowodzoną przez Coreya Taylora formacją Stone Sour.

Po szczegółowe informacje o koncercie zaglądajcie do artykułu: „Marilyn Manson i Stone Sour na wspólnym koncercie w Warszawie!”.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz