Marilyn Manson i Rob Zombie coverują The Beatles

Marilyn Manson, Rob Zombie i The Beatles w jednym utworze? Nie ma rzeczy niemożliwych. Na kanale Nuclear Blast pojawił się cover legendarnych Beatlesów w wykonaniu duetu Manson & Zombie.

„Rozmawialiśmy o zrobieniu czegoś na potrzeby wspólnych koncertów, czegoś takiego, przy czym [Manson] mógłby wejść na scenę podczas mojego setu i zaśpiewać” – pomysł na przerobienie utworu The Beatles w rozmowie z magazynem „Rolling Stone” wyjaśnił Rob Zombie.

– Nie mogliśmy wymyślić, jaki utwór zrobić. Kiedy już skończyliśmy rozmawiać, siedziałem nocą w domu i pomyślałem, że to obowiązkowo musi być „Helter Skelter”. To było tak oczywiste, że żaden z nas na to nie wpadł – dodał Zombie.

Cover „Helter Skelter” w wykonaniu Marilyna Mansona i Roba Zombiego udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: obaj wokaliści mają przed sobą wspólną trasę w USA. Do niedawna jeszcze Manson występował w Europie, promując album „Heaven Upside Down” z października 2017 r., z którym 13 czerwca dotarł do Polski (koncert odbył się 13 czerwca w Warszawie; Mansonowi towarzyszyła grupa Stone Sour). Swój ostatni album Zombie wydał rok przed Mansonem – w 2016 r.

Obaj panowie po raz ostatni koncertowali razem w 2012 r.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

&n

Komentarze

Dodaj komentarz