Maria Brink z In This Moment wyda solowy album?

Solowy album w 2018 r. może wydać Maria Brink, głos In This Moment. „Pierwszy raz na poważnie zaczęłam rozważać nagranie solowej płyty” – przyznaje wokalistka i zdradza, że już zaczęła pisać pierwsze utwory.

– To nie są twarde plany – w najnowszym wywiadzie dla „Metal Hammera” zaznacza Brink, która nie ma zamiaru ograniczać się do działalności w In This Moment. – Nie jestem jeszcze pewna, kiedy wydam solowy album, ale na pewno będzie to bardziej mroczne, osobiste i pewnie też trochę spokojniejsze oblicze mojej twórczości.

– Prawdopodobnie jedynymi bębnami, jakie znajdą się na moim solowym albumie, będą bębny afrykańskie; nie będzie też przesterowanych gitar – kontynuuje wokalistka. – Po prostu, byłaby to łagodniejsza wersja mnie. Taka właśnie jestem. Cris (Howorth, gitarzysta In This Moment – red.) nie chciałby raczej robić mrocznej, artystycznej płyty. Taki już jest.

– Na scenie byłabym sama z pianinem, ubrana w suknię. Dookoła byłyby świece – swoją wizję opisuje wokalistka. – Ulubionymi momentami koncertów In This Moment są zawsze te, kiedy siadam przy pianinie i gram utwory solo. – Mogłabym zagrać cały set w takim klimacie. Sądzę, że wypełniłoby to moją duszę – kończy Brink.

Przypomnijmy: „Ritual”, ostatni album In This Moment, ukazał się 21 lipca br. Krążek ukazał się za pośrednictwem Atlantic Records. Producentem po raz kolejny został Kevin Churko.

Ostatnim klipem promującym krążek jest współreżyserowany przez Marię Brink teledysk do „Roots” Klip udostępniamy poniżej.

Licencjonowany merch In This Moment znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz