Live Nation: Koncert Rammstein wyprzedany

Spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw, ale teraz możemy napisać to oficjalnie: przyszłoroczny koncert Rammstein w Chorzowie został całkowicie wyprzedany. W sprzedaży nie ma już biletów.

Trasa promująca nowy album Rammstein rozpocznie się w maju przyszłego roku. Nasz kraj zespół odwiedzi nieco później, 24 lipca przyjeżdżając na koncert do Chorzowa. Wydarzenie odbędzie się na wyremontowanym Stadionie Śląskim.

Ci, którzy nie mają jeszcze biletów, mogą mieć spory problem, by je zdobyć. Jak poinformowała agencja Live Nation, wydarzenie jest już wyprzedane. Spóźnialskim pozostaje mieć nadzieję, że Live Nation „wyczaruje” dodatkową pulę biletów na krótko przed koncertem, tak jak miało to miejsce wielokrotnie wcześniej. Czy tak się jednak stanie, czas pokaże.

Przypomnijmy: Rammstein jest na finiszu prac nad nowym albumem. Jeszcze w tym roku ma wystartować miks całości. Zajmie się nim Rich Costey, producent współpracujący m.in. z Muse i Rage Against The Machine.

Płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz