Litza gościnnie na nowym albumie Illusion. „Pan Litza”

Ta premiera niewątpliwie będzie wydarzeniem, jeśli chodzi o polską scenę ciężkich brzmień. Grupa Illusion, która najprawdopodobniej jeszcze w tym roku wyda nowy album, powoli odsłania karty. Gościem na nadchodzącym wydawnictwie zespołu będzie Robert „Litza” Friedrich.

„Litza. Pan Litza” – świeżo zaprezentowanego gościa na nowym albumie przedstawia Illusion, dzieląc się fragmentem sesji z udziałem frontmana Luxtorpedy. W jakim utworze pojawi się Litza, jest na razie tajemnicą. Tajemnicą nie jest natomiast to, że prace nad następcą płyty „Opowieści” dobiegają końca.

O krążku póki co niewiele wiemy – poza tym, że najprawdopodobniej ukaże się wraz z końcem roku.

– To będą mroczne historie – o tekstach na nowym albumie w niedawnym wywiadzie opowiadał nam Lipa, frontman Illusion. – Rzeczywistość nie nastraja optymistycznie. Jest dość mrocznie, choć są też historie, gdzie jest światełko na końcu tunelu. Opowiadam o swoich stanach, o tym, jak obecnie widzę świat. Na pewno nie będzie wesoło.

Poligonem dla nowych numerów trójmiejskiej formacji będzie jesienna trasa, która począwszy od 3 listopada, obejmie 12 miast. Pierwszymi przystankami, gdzie zatrzyma się ekipa Illusion, będą Tychy (3 listopada), Rzeszów (4 listopada), Gomunice (5 listopada) i Poznań (17 listopada). W roli supportów na poszczególnych koncertach pojawią się Basement, Alpha Dog i Holyguns.

Szczegółów odnośnie dat szukajcie via [link]

Nasz wywiad z Illusion możecie obejrzeć poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz