Linkin Park w Carpool Karaoke. Ostatnie dni Chestera Benningtona

Członkowie Linkin Park udostępnili niepublikowany odcinek popularnego programu Carpool Karaoke, nagrany kilka dni przed śmiercią Chestera Benningtona. Tak jak można się było spodziewać, siedząc w obwoźnym studiu Kena Jeonga, wokalista nie dawał po sobie poznać, że ma problemy…

Materiał, który możecie obejrzeć poniżej, został nagrany w połowie lipca. Warunkiem jego emisji była zgoda rodziny Chestera Benningtona, w tym jego żony Talindy. Producenci zdobyli jej aprobatę, co umożliwiło publikację odcinka.

Nie ma niespodzianek – luźna formuła programu polegająca na śpiewaniu przez zaproszonych gości popularnych piosenek wymusiła swobodną atmosferę. Ta udzieliła się również Chesterowi, który skutecznie maskował wewnętrzne demony, kilka dni później mające doprowadzić go do samobójstwa.

– To najlepszy dzień w moim życiu – mówił przed kamerami.

Niestety, dokładnie 6 dni po występie w Carpool Karaoke wokalista popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

Chester Bennington dołączył do Linkin Park w 1999 r. Z zespołem odniósł wiele sukcesów, wielokrotnie trafiając do zestawień najważniejszych wokalistów rockowych wszech czasów.

Ostatnim klipem, jaki wokalista zdążył nagrać z Linkin Park, jest opublikowany kilka godzin przed jego śmiercią „Talking to Myself”.

fot. James Minchin

LINKIN PARK & Ken Jeong – Carpool Karaoke

Watch our Carpool Karaoke episode with Ken Jeong now, streaming for free right here on Facebook.

Opublikowany przez Linkin Park na 12 października 2017

Komentarze

Dodaj komentarz