Linkin Park dziękują fanom. Zespół opublikował poruszające video

Wsparcie, jakim fani z całego świata obdarzyli w ostatnim czasie Linkin Park, zaskoczyło członków zespołu, którzy wciąż próbują otrząsnąć się po samobójczej śmierci Chestera Benningtona. Grupa postanowiła podziękować za nie poruszającym filmem.

„Dziękujemy za dowody miłości i wsparcia” – do fanów z całego świata zwracają się członkowie Linkin Park w najnowszym video, które pojawiło się na ich kontach we wszystkich mediach społecznościowych.

Film powstał na bazie ujęć zarejestrowanych podczas uroczystości pożegnalnych Chestera Benningtona, odbywających się w różnych częściach świata, m.in. w Niemczech, USA i Peru. Całość udostępniamy poniżej.

Wciąż nie wiemy, jak będzie wyglądała przyszłość Linkin Park po śmierci Chestera Benningtona. Wiemy natomiast, że zespół planuje zorganizowanie specjalnego wydarzenia, podczas którego pożegna zmarłego wokalistę. Wydarzenie miałoby odbyć się w Los Angeles. Szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Nie wiadomo również, czy zespół wznowi działalności, którą zawiesił wraz z wiadomością o śmierci wieloletniego wokalisty Chestera Banningtona.

Przypomnijmy: Chester Bennington zmarł 20 lipca w wieku 41 lat. Jak potwierdził lekarz sądowy hrabstwa Los Angeles, jego śmierć miała charakter samobójczy. Do Linkin Park Bennington dołączył w 1999 r. Z zespołem odniósł wiele sukcesów, wielokrotnie trafiając do zestawień najważniejszych wokalistów rockowych wszech czasów.

Ostatnim klipem, jaki wokalista nagrał z Linkin Park, jest opublikowany kilka godzin przed jego śmiercią „Talking to Myself”.

fot. James Minchin

Komentarze

Dodaj komentarz