Który ze swoich utworów Marilyn Manson lubi najbardziej? Oto odpowiedź

Zastanawialiście się kiedyś, który ze swoich utworów Marilyn Manson lubi najbardziej? Wokalista zdradził to w rozmowie z BBC Radio 1. Jak się okazuje, jego faworytem jest numer napisany jeszcze w latach 90.

Jako swój ulubiony utwór w rozmowie z BBC Radio 1 Brian Warner aka Marilyn Manson wskazał „The Speed of Pain”.

Utwór został napisany na potrzeby płyty „Mechanical Animals”, powszechnie uważanej za jedno z najważniejszych wydawnictw artysty.

– To był wiersz, który napisałem – początki „The Spped of Pain” wspomina Manson. – Byłem na lotnisku i czytałem w magazynie „Time” o tym, ile czasu potrzebuje mózg, by odebrać ból z poszczególnych części ciała. Zainspirowało mnie to do napisania o czymś jeszcze. Z jakiegoś powodu miałem obsesję na punkcie kwiatów, na punkcie walentynek, czego nie potrafię wyjaśnić. Jeśli byś mnie o to poprosił, nawet gdybyś mnie torturował, nie byłbym w stanie tego wytłumaczyć – zwrócił się do dziennikarza BBC Radio 1 Manson.

– Może nie obchodziłem walentynek w wystarczającym stopniu, kiedy byłem dzieckiem. Nie jestem do końca pewny, czym może być taka obsesja. Nie należę do osób, które specjalnie lubią kwiaty – stwierdził wokalista.

Dziwna obsesja Mansona tłumaczy początkowe wersy „The Spped of Pain” („Podcinają nam gardła // jakbyśmy byli kwiatami”). Całość ulubionego utworu Mansona możecie przypomnieć sobie poniżej.

Przypomnijmy: album „Heaven Upside Down”, ostatni longplay Mansona, ukazał się 6 października 2017 r. Krążek początkowo miał trafić do sprzedaży jako „Say10”. Jego nazwę zmieniono krótko przed premiera.

Polski koncert promujący wydawnictwo odbędzie się 13 czerwca na warszawskim Torwarze.

Merch Marilyna Mansona, w tym licencjonowaną linię marki Killstar oraz bestsellerową książkę „Trudna droga z piekła”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz