Kreator wraca do Polski. Niemiecka legenda zagra we Wrocławiu

Fani thrashu, to informacja dla was – niemiecka legenda gatunku, formacja Kreator, wraca do Polski. Zespół zagra 1 maja we Wrocławiu w ramach 3-Majówki 2018!

Nie zastanawialiście się jeszcze nad tym, co będziecie robić w majówkę? No to już wiecie. 1 maja wszystkie drogi będą prowadzić do Wrocławia, gdzie w ramach festiwalu 3-Majówka 2018 wystąpi Kreator!

Absolutna ekstraklasa europejskiego thrash metalu, zespół, którego brzmienie wykroczyło daleko poza thrash, odciskając piętno na takich nurtach, jak death- czy black metal – Kreator w Polsce po raz ostatni wystąpił w 2017 r. W line-upie 3-Majówki 2018 zespół grupa obok takich wykonawców, jak The Dead Daisies, Vader czy Me And That Man. Pełen program wydarzenia oraz informacje o biletach znajdziecie na stronie www.3-majowka.pl

Warto odnotować, że wkrótce nowego wydania doczekają się cztery kultowe płyty Kreatora: „Coma of Souls”, „Renewal”, „Cause for Conflict” i „Outcast”. Szerzej pisaliśmy o tym w artykule „Kultowe płyty Kreatora doczekają się nowych wydań”.

Merch Kreatora, w tym koszulki, bluzy i czapki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Robert Eikelpoth

Komentarze

Dodaj komentarz