Korn przyjedzie na Festiwal Legend Rocka. Bilety w sprzedaży

Ta informacja zetnie z nóg fanów grupy Korn. Jonathan Davis i reszta składu zawitają do Polski, by dać koncert w Dolinie Charlotty na Festiwalu Legend Rocka. Koncert odbędzie się 15 sierpnia, a bilety już trafiły do sprzedaży.

Nie jeden, a dwa gigi w tym roku w Polsce planuje zagrać Korn. Oprócz zaplanowanego występu na warszawskim Torwarze 31 marca odbędzie się jeszcze jeden, zaplanowany na 15 sierpnia – na Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty na Pomorzu.

„Od dłuższego czasu zapowiadaliśmy próbę przesunięcia w czasie do lat 90. programu tej imprezy. Właśnie to nastąpiło. Pierwszy i od razu wielki koncert legendarnej grupy gromadzącej dziesiątki tysięcy ludzi – piszą organizatorzy Festiwalu Legend Rocka na oficjalnej stronie wydarzenia.

Sprzedaż biletów na koncert prowadzi portal Ticketpro.pl. Ich ceny wahają się od 150 zł (III sektor) do 250 zł (I sektor).

Aktualny skład Korn tworzą gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch, basista Reginald „Fieldy Arvizu”, perkusista Ray Luzier i charyzmatyczny wokalista Jonathan „JDevil” Davis. Dyskografię grupy zamyka album The Serenity of Suffering z 2016 r. Merch Korn dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Sébastien Paquet (CC BY-SA 3.0)

1 komentarz do wpisu “Korn przyjedzie na Festiwal Legend Rocka. Bilety w sprzedaży”

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV