Koncertowa opowieść o okrutnym Homenie – nowy teledysk Bacteryazz

Nowy klip prezentuje koszalińska ekipa Bacteryazz. Koncertowy, w undergroundowym klimacie – „Homen” to kolejny teledysk promujący album „Nowy stan”, drugi krążek formacji. Kim był Homen i gdzie zostały zrobione ujęcia, tłumaczy nam Henryk, basista Bacteryazz.

O tym, że planują niebawem opublikować kolejny teledysk, mówili nam przy okazji wywiadu, na którym spotkaliśmy się w maju w barze Whiskey In The Jar. Klip właśnie trafił do sieci.

Koncertowe video do numeru „Homen” to kolejny – po „Krągu ciszy” i „Odmieńcu” – teledysk zrealizowany do utworu z wydanej w marcu płyty „Nowy stan”.

– Homen jest to postać z legend słowiańskich, która podczas zarazy wyprowadzała z ludzi z miasta, ale tylko po to, żeby samemu ich zabić – wyjaśnia nam Henryk Rogoziński z Bacteryazz. – O tym jest ten utwór, a teledysk jest zapisem koncertu Bacteryafest z tego roku (koncert odbył się w Koszalinie w CK 105 – red.)

Klip udostępniamy poniżej. Jeżeli znacie Bacteryazz i lubicie ich szorstkie, rockowo-metalowe brzmienie, sprawdźcie też nasz wywiad z zespołem. Znajdziecie go via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz