Koncert Metalliki w Krakowie: Otwarta sprzedaż biletów ruszyła!

Są tu fani Metalliki? Czas start – ruszyła otwarta sprzedaż biletów na koncert thrashmetalowych gigantów. Sprzedaż biletów na polski gig Mety, zaplanowany na 28 kwietnia 2018 r., prowadzi agencja Live Nation.

To może być wielkie wydarzenie – światowa trasa Metalliki, w ramach której zespół promuje materiał z wydanej w 2016 r. płyty „Hardwired to… Self-Destruct”, dotrze do Polski. I choć dopiero w 2018 r. – koncert mający odbyć się w krakowskiej Tauron Arenie już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie.

Chętni na polski występ Metalliki mogą już kupować bilety. Otwarta sprzedaż biletów wystartowała 24 marca o godz. 10.00 (członkowie oficjalnego fan clubu zespołu mogli kupować wejściówki już 3 dni wcześniej).

Bilety dostępne na www.livenation.pl.

Przypominamy: za najtańszy bilet na koncert Metalliki w Tauron Arenie trzeba zapłacić 236 zł. Chętni na pakiet VIP muszą liczyć się z większym wydatkiem – od 899 do nawet 10 tys. zł.

Jak informuje agencja Live Nation, organizator koncertu, każdy album zakupiony oficjalnymi kanałami sprzedaży łączy się z możliwością otrzymania egzemplarza albumu „Hardwired… to Self Destruct”. O szczegółach nabywcy biletów zostaną poinformowani drogą mailową.

Merch Metalliki dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz