Kolacja z Nergalem i znanym raperem na aukcji WOŚP

Wciąż trwają aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym te, którymi bezwzględnie powinni zainteresować się fani mocniejszych brzmień. Kolacja z Nergalem i występującym pod pseudonimem L.U.C. raperem Łukaszem Rostkowskim – oto jedna z nich!

Stare porzekadło głosi: „Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi”. Nie spodziewamy się jednak, by ktoś, kto wygra tę aukcję, komukolwiek oddałby możliwość zjedzenia kolacji z Nergalem i znanym jako L.U.C. Łukaszem Rostkowskim.

Aktualna cena to 740 zł. O jadłospis możecie być spokojni – kolacja zostanie zorganizowana w wegetariańskiej restauracji Wegeguru w Warszawie.

Na aukcję traficie via [link]

Przypomnijmy: na portalu aukcje.wosp.org.pl w ramach 26. Finału WOŚP wystawiono przeszło 50 przedmiotów. Tegoroczne aukcje potrwają do połowy lutego.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W drugą niedzielę stycznia 120 tys. wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. W sumie powstało 1 700 sztabów akcji. Odbyło się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, o godzinie 20:00 zaś jak co roku niebo rozświetliło „Światełko do nieba”.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku w drugą niedzielę stycznia organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln zł.

Komentarze

Dodaj komentarz