Kiss potwierdzają pożegnalną trasę. „To jest ten czas”

Ostatnią, pożegnalną trasę zapowiadają członkowie Kiss. Seria koncertów pt. One Last Kiss: End Of The Road World Tour rozpocznie się w 2019 r. „To będzie najbardziej spektakularna, największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy” – zapowiada zespół.

Złośliwi będą powątpiewać, czy to rzeczywiście pożegnalna trasa Kiss. Grupa grała już jedną pożegnalną trasę w latach 2000-2001 (w ramach trasy grupa zagrała 142 koncerty wraz z perkusistą Peterem Crissem – red.), ale teraz Kiss jasno dają do zrozumienia, że to koniec.

– To nasza ostatnia trasa. To będzie najbardziej spektakularna, największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Ludzie, którzy nas kochają, przyjdą nas zobaczyć. Jeśli jeśli nigdy nas nie widziałeś, to jest ten czas – zachęca Paul Stanley, frontman Kiss.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i zdobyliśmy przez ostatnie cztery dekady, nigdy by się nie wydarzyło bez milionów ludzi z całego świata, którzy zapełniali kluby i stadiony na całym świecie. To będzie wyjątkowe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa dla tych, którzy nigdy nie byli na naszym koncercie” – komentuje zespół w oficjalnym oświadczeniu.

Liczymy na to, że tym razem trasa dotrze do Polski. Niestety, w latach 2000-2001 tak się nie stało…

Skład Kiss tworzą obecnie Paul Stanley, Tommy Thayer, Gene Simmons i Eric Singer.

Merch Kiss znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz